Оплата та доставка. Умови повернення продукції

Оплата та доставка

Шановні покупці, просимо вас звернути увагу на те, що деякі товарні позиції доступні до покупки в певній мінімальній кількості.

Умови оплати

Варіанти оплати:

 1. Готівковий розрахунок - за умови самовивозу;
 2. Безготівковий - формується рахунок-фактура;
 3. Післяплата - незалежно від суми замовлення, сума передоплати повинна дорівнювати вартості доставки товару обраною транспортною компанією в обидві сторони.

Умови доставки

Доставка здійснюється по всій території України, за винятком тимчасово непідконтрольних Україні територій, перевізниками Нова пошта, Ін-тайм, Делівері, САТ, Нічний експрес та ін.

У зв'язку з тим, що товар у невеликих кількостях коштує не набагато більше оплати за доставку, а іноді й менше - відправка товару здійснюється після оплати!

Винятки становлять постійні клієнти та клієнти, які зробили часткову передоплату (10-30%).

Орієнтовну вартість доставки транспортними компаніями можна прорахувати тут:

Приклади вартості доставки компанією "Нова пошта":

 • Харків - Кролевець - 3 мішки * 25 кг = 341 грн;
 • Харків - с. Бабич (Закарпатська обл.) 5 форм розміром 630х530х100 мм = 147 грн;

Точна вартість доставки залежить від ваги й об'єму товару, його оціночної вартості, способу упаковки, обраної служби доставки та ін. чинників. Страхування вантажу здійснюється на 100% його вартості. 

Упаковка товару здійснюється згідно з вимогами транспортних компаній. Наприклад, згідно з умовами Нової пошти, весь товар, окрім мішків з будівельною хімією, обов'язково повинен транспортуватися в обрешітці.

Просимо звернути увагу на наступні моменти:

 • Наш магазин ніяк не може впливати на вартість доставки, яку встановлюють компанії-перевізники;
 • При замовленні габаритного товару слід бути готовими до того, що вартість доставки становитиме до 50% вартості товару;
 • При замовленні послуги "адресна доставка" важливо пам'ятати, що товар буде доставлений до під'їзду. Якщо необхідне занесення на поверх, це замовляється та оплачується окремо;
 • Забираючи товари зі складу транспортної компанії, за можливості огляньте їх перед тим, як забирати - тільки при виявленні пошкоджень, отриманих при транспортуванні, на складі транспортної компанії, можна скласти Акт і домогтися компенсації;
 • Якщо ви сумніваєтеся в тому, що прорахунок Новою поштою вартості доставки габаритного вантажу був правильним - ви можете замовити послугу "Контрольне зважування" і повторний прорахунок вартості доставки - це безкоштовно;
 • Якщо ви забираєте посилку, що складається з декількох місць - обов'язково звірте кількість місць, вказану в товарно-транспортній накладній, з тим, що вам видали.

Офіційні правила отримання відправлень, опубліковані на сайті компанії "Нова пошта":

 1. Адресна доставка: https://novaposhta.ua/poluchit_po_adresu
 2. Доставка до відділення: https://novaposhta.ua/poluchit_s_otdeleniya
 3. Доставка в почтомат: https://novaposhta.ua/poluchit_v_pochtomate

Повернення товару

Повернення товару здійснюється згідно з чинним законодавством України у визначені ним терміни, тобто не більше, ніж через 14 днів після покупки. При цьому товар, який підлягає поверненню, повинен бути в непошкодженій упаковці.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто робити покупку саме у нас - подивіться будь ласка відгуки наших покупців.